ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåspistol 14819254
nr 1481 9254
Slaglåspistol
modell äldre. Längd: 34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:07:23
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)